دوره آموزشی گفتمان انتخابات ۱۴۰۰ با عنوان تواصی توحیدی

دوره آموزشی گفتمان انتخابات ۱۴۰۰ با عنوان تواصی توحیدی به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز قم به صورت مجازی برگزار می‌شود

دوره آموزشی گفتمان انتخابات ۱۴۰۰ با عنوان تواصی توحیدی

به گزارش روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج، دوره آموزشی گفتمان انتخابات ۱۴۰۰ با عنوان تواصی توحیدی با محوریت کتاب روح توحید، نفی عبودیت غیر خدا به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز قم برگزار می‌شود.

انسان و قواعد توحیدی عالم هستی، توحید و گفتمان مقاومت، ضعف بنیادین جبهه استکبار، توحید و گفتمان عدالت اجتماعی، اختلال نرم افزار فکری در جنگ شناختی، توحید و مولفه‌های قدرت ملی از جمله مباحثی است که در این دوره توسط اساتید حوزه و دانشگاه تدریس خواهد شد.
این دوره مجازی که ویژه طلاب، دانشجویان و فعالین فرهنگی تشکیل خواهد شد، با هدف طرح عملیات سازی اندیشه توحیدی برگزار می‌شود.

گفتنی است این دوره از نیمه دوم ماه مبارک رمضان (۴ تا ۱۳ اردیبهشت) از ساعت ۱۷ الی ۱۸ به صورت وبینار برگزار خواهد شد.
لازم به ذکر است پس از اتمام دوره از طرف پژوهشکده باقرالعلوم (علیه‌السلام) به شرکت کنندگان گواهینامه پایان دوره داده می‌شود.

علاقه مندان می‌توانند حداکثر تا تاریخ ۳ اردیبهشت ماه از طریق سایت www.qomgeram.ir/tavasi اقدام به ثبت نام نموده و یا از طریق نشانی gofteman_admin@ اطلاعات بیشتر را در این خصوص کسب نمایند.
تصویر عکس