جریان شناسی امور زنان و خانواده

دوره جریان شناسی امور زنان و خانواده به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز امور بانوان استان فارس برگزار می‌گردد.

جریان شناسی امور زنان و خانواده

به گزارش روابط عمومی سازمان فضای مجازی سراج، دوره جریان شناسی امور زنان و خانواده به همت سازمان فضای مجازی سراج مرکز امور بانوان استان فارس برگزار می‌گردد.
این دوره در سرفصل‌های تحلیل عملکردها و عمل نکرده‌های مراکز رسمی و غیر رسمی در حوزه زن و خانواده، تبیین جایگاه ستادی معاونت امور زن و خانواده ریاست جمهوری (آشنایی با وظایف مشاوران امور بانوان وزارتخانه‌ها و دستگاه‌ها و سازمان‌های تابعه)، بررسی اثرگذاری کنش اجتماعی و رسانه‌ای بر مباحث حوزه زنان و خانواده، تحلیل گفتمان و سیاست‌گذاری دولت‌ها در امور زن و خانواده، تحلیل و بررسی جایگاه امور زن و خانواده بعد از انقلاب اسلامی و چگونگی دستیابی به گفتمان مطلوب در این حوزه، سیر تحولات تاریخی مسائل زنان، زنان در مجلس شورای اسلامی، صفر تا صد ائتلاف اسلامی زنان و جریان‌شناسی امور زن و خانواده توسط اساتید محترم توران ولی مراد، سکینه سادات پاد، زهرا عباسپور و منیره افشین‌پور ارائه خواهد شد.
این دوره از ۱۳ دی‌ماه در ده جلسه طی روزهای دوشنبه ساعت ۱۹ الی ۲۰:۳۰ به صورت مجازی و رایگان برگزار خواهد شد. علاقمندان می‌توانند جهت ثبت‌نام به این لینک مراجعه نمایند.