نرم افزار های ویژه

Foto

نوای هیئت (بانک جامع شعر و سبک مداحی)

در این نرم افزار تمامی شعرها به تفکیک مداح، سبک، سال خوانده شدن، مناسبت و شاعر به همراه صوت دسته بندی شده و شما می توانید به هر حالت دلخواه آنها را مرتب و در مراسم خود مورد استفاده قرار دهید.

این محصول از سال 88 به صورت نرم افزار چندرسانه ای بر بستر لوح فشرده منتشر شد که با توجه به استقبال بی نظیر ذاکران اهلبیت علیهم السلام و همه گیر شدن تلفن همراه از محرم 93 بر بستر تلفن های هوشمند بازتولید و منتشر شده .
Foto

بازی جنگل رضوان

بازی رایانه ای جنگل رضوان ، اولین بازی سه بعدی و جذاب در زمینه آموزش روخوانی قرآن کریم بوده و به شیوه تکرار کلمات قرآنی به همراه بازی و آموزش چند رسانه ای ، با طراحی و کیفیت بسیار عالی ، می تواند بازی کننده را با کلمات قرآنی آشنا نموده و کمک بسیاری جهت آموزش روخوانی قرآن نماید . این محصول ارزشمند برای کودکان قبل از دبستان طراحی و تولید شده است .

Foto

بازی تعاملی قرآن برای کودکان

قرآن برای کودکان» یک برنامه تعاملی است که شما را به سرزمین قصه‌های قرآن می‌برد. با این برنامه میتوانید بروید به آغاز آفرینش و ماجرای خلقت آدم و حوا را ببینید؛ سوار کشتی نوح بشوید و با حیوانات توی کشتی سفر کنید؛ ماجراهای عجیب زندگی حضرت یوسف را ببینید؛.

foto
اذان با رایحه ی آسمانی
آواى آسمان از دریچه عشق
یک سبد ماهِ گل
ماه نشان
موزیک ویدئو کریم آل طه
اذان با طعم رایحه آسمان
Foto

اذان با رایــــحه ی آســمانی

Foto

آواى آسمان از دریچه عشق

Foto

یـــــک ســـــبد مـــاه گـــــل

ُ

نـــماهنــــگ مــــُـاه نشـــان

Foto

مــوزیک ویدئو کــریم آل طـه

Foto

اذان با طعـم رایـحه آسـمان

foto