امروز پنجشنبه ۰۶ آبان ۱۴۰۰
بازدید جمعی از فعالان فضای مجازی از ...
به گزارش روابط عمومی، دفتر استانی سازمان سراج در همدان با هدف اشنایی شش گروه از مجموعه تحت حمایت خود با فعالیت های خبرگزاری فارس جلسه ای صمیمانه ترتیب داد. از دیگر اهداف این سرکشی، بازدید از بخش های مختلف این خبرگزاری و البته افزایش تعاملات بین این مجموعه ها با خبرگزاری فارس بود. که به حمدالله نتایج خوبی حاصل شد.    
دوره آموزشی برنامه نویسی اندروید شهید ...
دفتر استانی سازمان سراج در همدان با همکاری انجمن رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی «دوره کشوری آموزش مجازی برنامه نویسی اندروید شهید مرتضی خانجانی» را همزمان با سالروز ولادت امام زمان (عج) و مصادف با روز استاد به مدت 2 ماه برگزار می کند. علاقه مندان می توانند پس از مطالعه دقیق اطلاعات دوره آموزشی از قبیل: شرایط ثبت نام و شیوه برگزاری دوره آموزشی از تاریخ97/2/12 تا97/2/21 اقدام به ثبت نام در این دوره ...
اولین همکاری رسمی دفتر استانی سازمان ...
به گزارش روابط عمومی، اولین جلسه تعاملی سازمان سراج همدان و انجمن علمی رباتیک دانشگاه آزاد اسلامی همدان با حضور مهندس محمد یعقوبی و دکتر منصور اسماعیل پور برگزار شد. طی این نشست، سازمان فضای مجازی سراج مسئولیت برگزاری دوره آموزشی آنلاین ویژه دانشجویان دانشگاه آزاد را برعهده گرفت.لازم به ذکر است "برنامه نویسی اندروید" و "متریال دیزاین" جز عناوین دوره میباشد.  
تربیت فرزند
نرم افزار های تلفن هـــمراه
نرم افزار اندروید "دولت مشرق"
نرم افزار های تلفن هـــمراه