درباره استان

استان: گیلان
نگاهی اجمالی به این استان:

استان گیلان یکی از فرهنگی ترین استانهای کشور است. وجود و ساخت اولین کتابخانه، اولین سینما، اولین مدرسه به سبک جدید، اولین سالن تئاتر، اولین روزنامه در ایران و ... در کنار فرهیختگان فراوان، چهره ای فرهنگی به این استان بخشیده است. در حال حاضر نیز حداقل 9 روزنامه و ده ها هفته نامه فعال در کنار ده ها پایگاه خبری و خبرگزاری فعال، جلوه ای پویا و پر رونق به فضای رسانه ای گیلان بخشیده است.
«دفتر سازمان فضای مجازی سراج در گیلان» به دنبال آن است با همراهی همه دغدغه مندان و معتقدان به آرمان های انقلاب اسلامی و با همت مجموعه ها و جوانان مومن و انقلابی، در زمینه انجام اهداف و خواسته های انقلاب اسلامی در حوزه فضای مجازی حضوری فعال و نقش آفرین داشته باشد.
این مجموعه به دنبال آن است با شناسایی و جذب فعالان حوزه های مختلف فضای مجازی در کنار شبکه سازی و هم افزایی و آموزش و توانمند سازی این فعالان بستر لازم در زمینه تحقق مطالبات و اهداف انقلاب اسلامی در عرصه فضای مجازی را فراهم آورد.
امید آنکه با حمایت و مشارکت همه اندیشه ورزان، فعالان و متخصصان عرصه های مختلف فضای مجازی و همه فعالان فرهنگی استان گیلان بسترهای تحقق این خواسته ها مهیا شود.

آخرین اخبار و فعالیت استان
تولیدات دیجیتال استان
گزارش تصویری
ثبت نام فعالان سایبری استان

ارتباط با دفتر استان:

آدرس: رشت، بلوار شهید بهشتی، بالاتر از چهارراه دکتر حشمت، روبروی کوچه شهید فکوری، ساختمان جیحون، طبقه سوم، واحد 5. /تلفن: 33617419/ رایانامه: gilan@seraj.ir /تماس با دبیر سراج در گیلان: 09113490399